توضیحانی در مورد استانداردهای لازمه پاکت پستی حبابدار و همچنین تولید پاکت پستی

امروزه با توجه به گستردگی شبکه اینترنت و مشغله افراد جامعه ، فروشگاه های اینترنتی هر روز گسترده تر میگردند. فروشگاه های اینترنتی میتوانند نیازهای افراد جامعه اعم از پیر و جوان و خردسال را مرتفع نمایند. افراد از طریق اینترنت میتواند از هر کجا محصولات مورد نیازشان را از فروشگاه های متنوع اینترنتی خریداری نمایند .

این اتفاق لازمه وجود موسساتی که بتوانند محصولات خریداری شده را به دست مشتریان برسانند را بیش از پیش نشان میدهد.

در این بین وجود کالاهایی بسته بندی نظیر پاکت پستی حبابدار و پاکت پستی نایلون مشکی و کارتن های پستی که محصولات خریداری شده را بتوان از طریق آنها بسته بندی و ارسال نمود اهمیت ویژه ای دارد چرا که کالاهای خریداری شده باید سالم و امن بدست مشتریان برسد.

تولید پاکت پستی استاندارد که بتواند محصولات خریداری شده را سالم و امن تا زمان رسیدن به دست مشتری نگاه دارد فقط توسط تولید کنندگان خبره بر می آید زیرا این محصولات باید دارای ویژگیهای خاصی باشند.

جنس کاغذ استفاده شده در پاکت پستی و مقاومت آنها همچنین نایلون بکار رفته در آن و گرماژ آنها لاکن چسب استفاده شده برای درب پاکتها بسیار اهمیت دارد چرا که عدم رعایت این موضوعات در تولید پاکت پستی حبابدار و پاکت پستی نایلون دار میتواند لطمات جبران ناپذیری به محصولات خریداری شده وارد کند که در این بین باعث متضرر شدن خریدار یا فروشنده بخاطر عدم دقت در خرید از موسسات معتبر تولید کننده پاکت پستی میگردد.

پاکت پستی حبابدار و پاکت پستی نایلون مشکی استاندارد باید دارای ویژگیهای بسیاری باشد در زیر به نمونه هایی از ویژگیهایی که یک پاکت پستی حبابدار و نایلون دار استاندارد می بایست داشته باشد اشاره می نماییم.

از کاغذ مرغوب استفاده نمایند. کاغذ مرغوب باید ابتدا گرماژ مناسب داشته باشد و دومین ویژگی استحکام لازم را جهت تولید پاکت پستی حبابدار و یا نایلون دار را داشته باشد چرا که ممکن است کاغذ گراماژ بالا داشته باشد اما استحکام لازم جهت تولیدی پاکت پستی را نداشته باشد چرا که پاکتهای پستی در طول حیات خود در فرآیند پست از قسمتهای مختلفی عبور میکنند تا بدست مشتری برسد و در صورت عدم استحکام لازم در این فرآیند متلاشی میگردد و کمترین آسیبی که به آن میرسد معدوم شدن آدرس گیرنده و فرستنده آن و در نهایت گم شدن آن در مجموعه پست است.

از نایلون با گرماژ و مواد اولیه تولید نایلون مناسب استفاده نماید.

نایلون حبابدار و مشکی همانند کاغذ دارای قطرو گرماژ است که برای در امان بودن کالاهای داخل پاکت پستی از فشار و شکستگی باید از نایلون با گرماژ و قطر مناسب استفاده نمود که کالای بسته بندی شده سالم بدست مشتری برسد.

مواد اولیه استفاده شده در نایلونها باید مواد بازیافتی نباشد چرا که این مواد معمولا بهداشتی نبوده و دارای میکرب و آلودگی های زیادی هست که به محض ارتباط با کالای داخل پاکت پستی آن را نیز آلوده مینماید از این جهت بایستی که پاکت پستی حبابدار یا نایلون دار خریداری شده از مواد اولیه نو استفاده شده باشد

از برچسب با عرض مناسب برای درب پاکت پستی استفاده گردد.

لازم به گفتن نیست که درب پاکت های پستی حبابدار و نایلون مشکی باید دارای چسبی باشد که بتواند به آسانی درب پاکت پستی را محکم ببندد و در مقابل فشارهایی که در فرآیند ارسال به آن وارد میگردد مقاومت نشان دهد و باز نشود. در مورد پاکتهای با نایلون مشکی عده ای اسناد محرمانه و با ارزشی را از این طریق ارسال میکنند و محکم بودن چسب درب باعث اطمینان خاطر ارسال کننده میباشد. پس لزوم استفاده از چسبهای مرغوب و با عرض مناسب برای پاکت های پستی امری اجتناب ناپذیر است.

تولید پاکتهای پستی توسط پرس حرارتی انجام میگیرد در این بین باید پرسهای استفاده شده برای تولید پاکت پستی حبابدار و نایلون دار ابتدا دارای عرض ، حرارت و فشار مناسب برای تولید پاکت باشد. پرسها دارای شیارهایی جهت محکم نمودن لبه های پاکته باشد که در فرآیند ارسال متلاشی نگردد و آسیبی به محصول ارسالی نرسد.

بسته بندی پاکتها باید بنحوی باشد که پاکتهای پستی در زمان ارسال کثیف و اصطلاحا دفرم نگردد.

شرکت تولیدی پاکت پارسیان با داشتن کادری کارآزموده در جهت تولید و ارسال پاکت پستی حبابدار و نایلون مشکی نشان داده است که با کیفیت ترین پاکت های پستی حبابدار و نایلون دار و همچنین بهترین خدمات موجود در این رابطه را میتواند فراهم کند.

استاندارد و ارسال صحیح و سالم آن و در کوتاه ترین زمان نشان از تجربه بالا و کارآمدی مدیران و پرسنل مجموعه است پاکت پارسیان مدعی است که در کمترین زمان ممکن در شهر تهران و اولین فرصت برای شهرستان میتواند پاکت های پستی را به مشتریان تحویل دهد. این زمان در شهر تهران کمتر از آماده شدن یک پیتزا و ارسال آن میباشد و در شهرستانها کمتر از 24 ساعت از زمان سفارش پاکت های پستی از طریق باربری به دست مشتری میرسد. کارایی شرکت تولیدی پاکت پارسیان در تولید پاکت پستی حبابدار و مشکی . پاکت پارسیان با انجام نظرسنجی های دوره ای با نظرات مشتریان آشنا شده و خود را با نظرات آنان تطبیق میدهد.

شرکت تولیدی پاکت پارسیان با تجربهای بیشتر از 18 سال در تولید پاکت های پستی حبابدار و نایلون دار اطمینان میدهد که با کیفیت ترین و بهترین پاکت های پستی حبابدار و نایلون مشکی را در ایران تولید میگردد را در اختیار فروشگاه های اینترنتی ، شرکتها ، بانکها ، موسسات دولتی و خصوصی و افرادی که نیاز دارند بگذارد .

برای اطلاعات بیشتر با دفتر شرکت تماس بگیرید.